Три львівські храми відзначать престольне свято у празник свв. апп. Петра і Павла

Як повідомляє прес-служба ЛМР, християнські Церкви східного обряду вшановують пам’ять святих верховних апостолів Петра і Павла 12 липня.

Храмовий празник святих верховних апостолів Петра і Павла святкують три львівські храми. Об этом сообщает ex-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


УГКЦ


Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11)


11.00 — Соборна Літургія. Богослужіння очолить єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ Преосвященний Владика Богдан (Манишин)


21.00 — благодійний концерт у Гарнізонному храмі квінтету P&P Quintetа. На благодійному концерті проводитиметься збір коштів на реставрацію унікальних фресок храму роботи Франчиска Екштайна. Вхід вільний. Прозвучать композиції Ola Gjeilo, Eric Whitacre, Komitas, Francis Poulenc, Gregorio Allegri, Ave Maria Guilo Caccini в аранжуванні квінтету та скрипки. Родзинка концерту — твори сучасногонорвезького композитора Ola Gjeilo з циклу «Winter Songs». Партію фортепіано виконає Olha Smolnytska.


ПЦУ


Храм святих апостолів Петра і Павла (вул. Личаківська, 82а)


8.00 — Божественна Літургія


10.00 — Водосвяття


11.00 — Божественна Літургія


Напередодні празника, у четвер, о 18:00 буде Всенічна


Храм святих апостолів Петра і Павла (вул. Пулюя, 4)


11.00 — Акафіст


12.00 — Божественна Літургія


Після Літургії відбудеться Мале освячення води, окроплення свяченою водою та Хресний хід навколо храму.


Львівська міська рада вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом!


Довідка


Християнські Церкви східного обряду вшановують пам’ять святих верховних апостолів Петра і Павла 12 липня. Ці святі апостоли є не тільки захисниками Церкви та лицарями Христовими, але й вірними пастирями, сповненими духовного смирення та відваги. У скрутні часи нашого повсякденного життя саме на прикладі їхнього покликання та служіння можемо черпати духовну силу, яка зміцнить нашу любов до Бога і ближнього.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/try_lvivski_hramy_vidznachat_prestolne_svyato_u_praznyk_svv_app_petra_i_pavla_320960.html”

ТОП новости

ТОП новости

Вход

Меню пользователя