"Повернення окупованих територій Донбасу можливе лише після перемоги", - політолог

Сьогодні будь-які розмови про реінтеграцію Донбасу не мають ніякого сенсу. Ніхто не знає, що буде далі. Для початку необхідно, аби відбулось повернення окупованої території в межі України.

Сергій Гайдай Об этом сообщает mycityua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Лише після відновлення повного контролю на Донбасі можна буде говорити про його повернення в українське суспільство. Таку думку висловив політолог Сергій Гайдай, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

За словами експерта реінтеграція на умовах України можлива лише тоді, коли Росія програє на всіх фронтах – військовому, інформаційному та дипломатичному. "Немає жодних підстав думати, що президент Росії Володимир Путін просто візьме й поверне Донбас. Реінтеграція можлива лише тоді, коли Росія програє, і це має бути поразка не лише у військовому плані, а й на дипломатичному фронті, також необхідно виграти інформаційну війну. Але для цього нам необхідна інша ніж сьогодні якість держави. А вже, як ми будемо реінтегрувати Донбас, залежить від того, як ми його повернемо. Якщо це відбудеться під час бойових дій, тоді проблем не буде. Хто переможе, той й вирішуватиме", – сказав Гайдай.

Крім того він зауважив, що має радикальну думку. "Повернення окупованих територій на Донбасі може бути лише у результаті перемоги над агресором. По-іншому території не повертаються", – зазначив політолог.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/povernennia-okupovanykh-terytorii-donbasu-mozhlyve-lyshe-pislia-peremohy-politoloh-302590.html”

ТОП новости

ТОП новости

Вход

Меню пользователя